Żłobek |Katowice

ul. Leśnego Potoku 61

tel.534 510 132


Kalendarium

{$ month.name $} {$ month.year $}

{$ data.day $}

Wydarzenia

Konsultacje

Aktualności

94.130.84.jpg

Łąka i jej mieszkańcy

24.06.2019

W tym tygodniu nasi Mali Odkrywcy wspólnie zastanowią się jak wygląda łąka, co na niej rośnie i jakie zwierzęta możemy na niej spotkać. Wybierzemy się także na krótki spacer na pobliską łąkę, aby sprawdzić czy możemy jeszcze coś ciekawego zaobserwować.

Porozmawiamy również o pogodzie - nasze Maluchy będą mogły poćwiczyć słuch poprzez odgadywanie dźwięków związanych z różną aurą. Nie zabraknie porannej gimnastyki i zajęć utrwalających nowo poznane słownictwo.

czytaj więcej >


boy-830706__340.jpg

Tydzień pluszowego misia

17.06.2019

W tym tygodniu nasi Mali Odkrywcy zastanowią się, co przedstawiają nasi pluszowi przyjaciele. Odwiedzi nas tajemnicza Pani Różowej Grzywy, która poprowadzi zabawy bieżne i zabawy związane z elementami logorytmiki.

Spotkamy się także z Kotkiem Mamrotkiem, który pomoże Małym Odkrywcom przygotować pluszaki z wypchanych skarpetek. Wspólnie posłuchamy także nowej bajki o Julce, która przepraszała misie. Dzieci będą doskonalić pamięć i utrwalać słownictwo podczas zadawania pytań dotyczących bajki. W piątek Mali Odkrywcy przyniosą swoje ulubione zabawki i opowiedzą o nich całej grupie. Wspólnie przygotujemy także upominki z okazji zbliżającego się Dnia Ojca.

czytaj więcej >


94.130.84.jpg

Wakacyjne przygotowania

11.06.2019

W tym tygodniu nasi mali Odkrywcy wspólnie zastanowią się, jakie ciekawe zajęcia możemy zaplanować na czas wakacji. Nauczymy się nowej piosenki „Niech żyją wakacje" oraz stworzymy własną wakacyjną palemkę za pomocą kartki papieru, plastikowego kubeczka, soli i kredy. Pomyślimy nad tym, co warto zabrać ze sobą na wakacyjne eskapady oraz nauczymy się wakacyjnych miesięcy poprzez kolorowanie obrazków przedstawiających czas beztroskich wakacji.

czytaj więcej >